Parameters (1.6.1) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Active
nn: Aktiv

en: Roles
nn: Roller

en: Other
nn: Andre

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Integer
nn: Heiltal

en: Hidden
nn: Skjult

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: Float
nn: Flyttal

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
nn: Skriv inn det nye passordet i begge felta for å endre passordet du har nå.

en: - All -
nn: - Alle -

en: Date and time
nn: Dato og tid

en: - Choose -
nn: - Val -
