Parameters (1.6.1) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: Other
ps: نور

en: Order
ps: اوډون

en: Hidden
ps: پټ

en: Key
ps: کيلی

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)

en: Broken
ps: مات

en: - All -
ps: - ټول -
