Parameters (1.6.2) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Type
af: Tipe

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Options
af: Opsies

en: Active
af: Aktief

en: Roles
af: Rolle

en: Other
af: Ander

en: Order
af: Bestelling

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: roles
af: rolle

en: - All -
af: - Alle -
