Parameters (1.6.2) - en to gl translation catalogue (50 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Type
gl: Tipo

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Options
gl: Opcións

en: Active
gl: Activo

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Other
gl: Outro

en: Order
gl: Orde

en: Integer
gl: Enteiro

en: Hidden
gl: Oculto

en: Key
gl: Clave

en: Token
gl: Símbolos

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Float
gl: Coma flotante

en: Usage
gl: Uso

en: Values
gl: Valores

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Boolean
gl: Booleano

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
gl: Para cambiar o actual contrasinal de usuario/a, introduza o novo contrasinal en ambos campos.

en: Provide a password for the new account in both fields.
gl: Proporcione un contrasinal para a nova conta en ambos campos.

en: Broken
gl: Roto

en: - All -
gl: - Todo -

en: Date and time
gl: Data e hora

en: Unlock
gl: Desbloquear

en: - All fields -
gl: - Tódolos campos -

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
gl: Permítense varios caracteres especiais, incluídos o espazo, o punto (.), o guión (-), o  apóstrofo ('), o subliñado (_) e o signo @.
