Parameters (1.6.2) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Other
ug: باشقا

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Float
ug: لەيلىمە

en: Provide a password for the new account in both fields.
ug: يېڭى ئەزالىق شىفىرى (ئىككى قېتىم كىرگۈزىلىدۇ)

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Date and time
ug: چېسلا ۋە ۋاقىت
