Parameters (1.7.0) - en to be translation catalogue (46 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Type
be: Тып

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Active
be: Актыўна

en: Selected
be: Выбраны

en: Roles
be: Ролі

en: Other
be: Іншыя

en: Color
be: Колер

en: Order
be: Парадак

en: Integer
be: Цэлае

en: Hidden
be: Схаваць

en: Key
be: Ключ

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: Blocked
be: Заблакавана

en: roles
be: ролі

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Float
be: Лічба з плаваючай коскай

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
be: Каб змяніць бягучы пароль, увядзіце новы ў абодвух палях.

en: Provide a password for the new account in both fields.
be: Увядзіце пароль (двойчы) для вашага новага рахунку.

en: Date and time
be: Дата і час

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

en: Third party settings
be: Іншыя налады

en: Integer value
be: Цэлае значэнне

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
