Parameters (1.7.0) - en to bo translation catalogue (50 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Other
bo: གཞན

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
bo: མིག་སྔའི་གསང་གྲངས་བསྒྱུར་དགོས་ན་གསང་གྲངས་གསར་བ་འཇུག་དགོས།

en: Provide a password for the new account in both fields.
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བའི་གནས་ཁོངས་གཉིས་ཀ་ལ་གསང་གྲངས་མཁོ་འདོན་བྱེད་དགོས།

en: Broken
bo: གཏོར་ཟིན་པ

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས

en: Raw string
bo: ཐོག་མའི་ཚིག་ཕྲེང

en: - Choose -
bo: - འདེམས་པ། -

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད
