Parameters (1.7.0) - en to km translation catalogue (41 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Options
km: ជម្រើស

en: Active
km: សកម្ម

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Color
km: ពណ៌

en: Order
km: លំដាប់

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Key
km: សំខាន់

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Float
km: អណ្តែត

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Boolean
km: ប៊ូលីន

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
km: ដើម្បី​ផ្លាស់ប្តូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់​អ្នក​ប្រើបច្ចុប្បន្ន សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​ក្នុង​វាល​ទាំងពី​នេះ ​​​​។

en: Provide a password for the new account in both fields.
km: ផ្ដល់​ពាក្យ​សម្ងាត់​សម្រាប់​គណនី​ថ្មី​ក្នុង​វាល​ទាំង​ពីរ ។

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
