Parameters (1.7.0) - en to ku translation catalogue (37 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Type
ku: جۆر

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Active
ku: چالاکە

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Other
ku: هیتر

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Order
ku: ڕیز

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Key
ku: کلیل

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Float
ku: ژمارەی کەرت

en: Boolean
ku: بوولی

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ku: بۆ گۆڕینی وشەنهێنی ئێستای بەکارهێنەر، وشەنهێنی نوێ لەهەر دوو بۆشاییدا پڕبکەوە.

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
