Parameters (1.7.1) - en to fi translation catalogue (64 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Type
fi: Tyyppi

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Options
fi: Valinnat

en: Active
fi: Voimassa

en: Selected
fi: Valittu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Other
fi: Muu

en: Color
fi: Väri

en: Order
fi: Järjestys

en: Integer
fi: Kokonaisluku

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Key
fi: Avain

en: Token
fi: Muuttuja

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: Blocked
fi: Suljettu

en: roles
fi: roolit

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Float
fi: Liukuluku

en: Global
fi: Yleinen

en: Usage
fi: Käyttö

en: Values
fi: Arvot

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Parameter
fi: Parametri

en: Boolean
fi: Totuusarvo

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
fi: Vaihtaaksesi nykyisen salasanan, kirjoita uusi salasana molempiin kenttiin.

en: Provide a password for the new account in both fields.
fi: Anna uuden käyttäjätilin salasana molempiin kenttiin.

en: Broken
fi: Rikkinäinen

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Date and time
fi: Aika ja päiväys

en: Raw string
fi: Raakamerkkijono

en: Unlock
fi: Avaa lukitus

en: - Choose -
fi: - Valitse -

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number

en: Shown
fi: Näytetty

en: Third party settings
fi: Kolmannen osapuolen asetukset

en: Formatted text
fi: Muotoiltu teksti

en: Boolean value
fi: Boolean arvo

en: Integer value
fi: Muuttuja-arvo

en: Text value
fi: Tekstin arvo

en: Float value
fi: Liukulukuarvo

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
fi: Monet erikoismerkit ovat sallittuja, kuten välilyönti, piste (.), yhdysmerkki (-), lainausmerkki ('), alaviiva (_) ja @-merkki.
