Parameters (1.7.1) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: - All -
ht: - Tout -
