Parameters (1.7.2) - en to ca translation catalogue (61 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Type
ca: Tipus

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Options
ca: Opcions

en: Active
ca: Actiu

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Roles
ca: Rols

en: Role ID
ca: ID del rol

en: Other
ca: Altres

en: Order
ca: Ordre

en: Integer
ca: Enter

en: Hidden
ca: Ocult

en: Key
ca: Clau

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: roles
ca: rols

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Float
ca: Coma flotant

en: Usage
ca: Ús

en: Values
ca: Valors

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: Boolean
ca: Booleà

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ca: Per a canviar la contrasenya actual de l'usuari, introduïu la nova contrasenya en els dos camps.

en: Provide a password for the new account in both fields.
ca: Proporcioneu una contrasenya pel nou compte en els dos camps.

en: Broken
ca: Trencat o perdut

en: - All -
ca: - Tot -

en: Date and time
ca: Data i hora

en: Unlock
ca: Desbloqueja

en: - Choose -
ca: - Escull -

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Type: @type
ca: Tipus: @type

en: Shown
ca: Mostrat

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers

en: Boolean value
ca: Valor booleà

en: Integer value
ca: Valor enter

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Float value
ca: Valor de coma flotant

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
ca: Es permeten alguns caràcters especials, incloent-hi l'espai, el punt (.), el guió (-), l'apòstrof ('), el guió baix (_) i el símbol @.
