Parameters (1.7.2) - en to lv translation catalogue (54 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Type
lv: Veids

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Options
lv: Iespējas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Roles
lv: Lomas

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Other
lv: Citi

en: Color
lv: Krāsa

en: Order
lv: Secība

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Key
lv: Atslēga

en: Token
lv: Marķieris

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: roles
lv: lomas

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Global
lv: Globāls

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Values
lv: Vērtības

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lv: Lai mainītu pašreizējo lietotāja paroli, ievadiet jauno paroli abos laukos.

en: Provide a password for the new account in both fields.
lv: Lūdzu, ievadiet paroli jaunajam kontam.

en: Broken
lv: Salauzts

en: - All -
lv: - Visi -

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: Formatted text
lv: Formatēts teksts

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lv: Ir atļautas speciālās rakstzīmes, piemēram, atstarpe, punkts (.), defise (-), apostrofs ('), pasvītra (_) un @ zīme.
