Parameters (1.7.2) - en to ms translation catalogue (41 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Type
ms: Jenis

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: This action cannot be undone.
ms: Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: The configuration options have been saved.
ms: Opsyen-opsyen konfigurasi telah disimpan.

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: True
ms: Benar

en: Options
ms: Opsyen

en: Active
ms: Aktif

en: Selected
ms: Terpilih

en: Roles
ms: Peranan

en: Role ID
ms: ID Peranan

en: Other
ms: Lain-lain

en: Color
ms: Warna

en: Order
ms: Urutan

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Key
ms: Kunci

en: No items selected.
ms: Tiada item dipilih.

en: Blocked
ms: Disekat

en: Add another item
ms: Tambah item lain

en: Float
ms: Apung

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ms: Untuk menukar kata laluan semasa pengguna, masukkan kata laluan baru ke dalam kedua-dua medan.

en: Provide a password for the new account in both fields.
ms: Berikan kata laluan untuk akaun baru di kedua-dua medan.

en: - All -
ms: - Semua -

en: Date and time
ms: Tarikh dan masa

en: - All fields -
ms: - Semua medan -

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title

en: Weight for row @number
ms: Pemberat untuk baris @number
