Parameters (1.7.2) - en to or translation catalogue (14 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍

en: Third party settings
or: ତୃତୀୟ ପକ୍ଷ ବିନ୍ୟାସ
