Parameters (1.7.3) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Color
br: Liv

en: Hidden
br: Kuzhet
