Parameters (1.7.3) - en to oc translation catalogue (51 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Type
oc: Tipe

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Active
oc: Actiu

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Other
oc: Autre

en: Order
oc: Òrdre

en: Integer
oc: Entièr

en: Hidden
oc: Amagat

en: Key
oc: Clau

en: Token
oc: Geton (token)

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: Blocked
oc: Blocat

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Float
oc: Real amb virgula flotanta

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Values
oc: Valors

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Parameter
oc: Paramètre

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
oc: Per modificar lo senhal actual, picatz un senhal novèl dins caduna de las doas zònas de tèxte.

en: Provide a password for the new account in both fields.
oc: Proporcioneu un senhal pel novèl compte en los dos camps.

en: Broken
oc: Brisé

en: - All -
oc: - Tot -

en: Date and time
oc: Data e ora

en: Raw string
oc: Cadena de caractèrs brute

en: - Choose -
oc: - Causir -

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number

en: Shown
oc: Afichat
