Parameters (1.7.3) - en to sk translation catalogue (55 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Options
sk: Nastavenia

en: Active
sk: Aktívny

en: Selected
sk: Zvolené

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Other
sk: Ostatné

en: Color
sk: Farba

en: Order
sk: Poradie

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Hidden
sk: Skryté

en: Key
sk: Kľúč

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Parameters
sk: Parametre

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Global
sk: Globálny

en: Usage
sk: Využitie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sk: Pre zmenu hesla aktuálneho používateľa zadajte nové heslo do obidvoch polí.

en: Provide a password for the new account in both fields.
sk: Zadajte heslo nového účtu do oboch polí.

en: Broken
sk: Nefunkčný

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: Shown
sk: Zobrazené

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: Boolean value
sk: Logická hodnota

en: Integer value
sk: Celé číslo

en: Text value
sk: Text

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
sk: Nasledovné špeciálne znaky sú povolené - medzena, bodka, pomlčka, apostrof, podčiarkovník a zavináč.
