Parameters (1.7.4) - en to az translation catalogue (55 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Active
az: Aktiv

en: Selected
az: Seçildi

en: Roles
az: Rollar

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Other
az: Digər

en: Color
az: Rəng

en: Integer
az: Tam

en: Hidden
az: Gizli

en: Key
az: Açar

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Blocked
az: Blok edilib

en: roles
az: rollar

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Values
az: Qiymətlər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Parameter
az: Parametr

en: Boolean
az: Məntiq

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
az: Cari istifadəçi parolunu dəyişmək üçün hər iki sahəyə yeni parolu daxil edin.

en: Provide a password for the new account in both fields.
az: Hər iki sahədə yeni hesab üçün parol daxil edin.

en: Broken
az: Qırıq

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Weight for row @number
az: Sətir @number üçün çəki

en: Shown
az: Göstərildi

en: Third party settings
az: 3-cü tərəf tənzimləmələri

en: Boolean value
az: Boolean qiyməti

en: Integer value
az: Tam qiymət

en: Text value
az: Mətn qiyməti

en: Float value
az: Float qiyməti

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
az: Boşluq, nöqtə (.), defis (-), apostrof ('), alt xətt (_) və @ işarəsi daxil olmaqla bir neçə xüsusi simvola icazə verilir.
