Parameters (1.7.4) - en to hr translation catalogue (44 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Type
hr: Vrsta

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Options
hr: Opcije

en: Active
hr: Aktivno

en: Selected
hr: Odabrano

en: Roles
hr: Uloge

en: Other
hr: Ostalo

en: Color
hr: Boja

en: Order
hr: Redoslijed

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Key
hr: Ključ

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: Parameters
hr: Parametri

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Float
hr: Realni broj

en: Usage
hr: Upotreba

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Boolean
hr: Boleanski

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hr: Kako biste promijenili trenutnu loziniku, unesite novu lozinku u oba polja.

en: Provide a password for the new account in both fields.
hr: Upišite lozinku za novi račun u oba polja.

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number
