Parameters (1.7.4) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Selected
hy: ընտրված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Color
hy: Գույն

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Float
hy: Լողացող

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hy: Օգտատիրոջ գաղտնաբառը փոխելու համար մուտքագրեք նոր գաղտնաբառը երկու դաշտերում։

en: Provide a password for the new account in both fields.
hy: Երկու դաշտում էլ մուտքագրեք նոր հաշվի գաղտնաբառը։

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
hy: Թույլատրված են որոշ հատուկ նիշեր, ներառյալ կետը (.), գծիկը (-), ապոստրոֆը ('), տակի գծիկը (_) և @-ի նշանը:
