Parameters (1.7.4) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: False
mn: Худал

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Color
mn: Өнгө

en: Order
mn: Дараалал

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Date and time
mn: Огноо цаг
