Parameters (1.7.4) - en to my translation catalogue (28 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Other
my: အခြား

en: Color
my: အရောင်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
my: ယခုသုံးနေသည့် စကားဝှက်ကို ပြောင်းလိုပါက၊ စကားဝှက်အသစ်ကို အထက်ပါ နေရာနှစ်ခုလုံးတွင် တူညီစွာ ထည့်သွင်းပါ။

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်

en: - Choose -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
