Parameters (1.7.4) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Order
se: Diŋgo

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta
