Parameters (1.7.4) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Active
sq: Aktiv

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: Roles
sq: Rolet

en: Other
sq: Tjetër

en: Color
sq: Ngjyra

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: roles
sq: rolet

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sq: Për të ndryshuar fjalëkalimin aktual të përdoruresit, shkruaj fjalëkalimin e ri në të dy fushat.

en: Provide a password for the new account in both fields.
sq: Shkruaj një fjalëkalim për profilin të ri në të dy fushat.

en: Date and time
sq: Data dhe ora

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
