Parameters (1.7.4) - en to sv translation catalogue (63 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email address
sv: E-postadress

en: Type
sv: Typ

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Options
sv: Alternativ

en: Active
sv: Aktiv

en: Selected
sv: Vald

en: Roles
sv: Roller

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Other
sv: Övriga

en: Color
sv: Färg

en: Order
sv: Ordning

en: Integer
sv: Heltal

en: Hidden
sv: Dold

en: Key
sv: Nyckel

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: Blocked
sv: Spärrad

en: roles
sv: roller

en: Collection
sv: Samling

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: Float
sv: Flyttal

en: Usage
sv: Användning

en: Back to list
sv: Tillbaka till listan

en: Values
sv: Värden

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Boolean
sv: Boolesk

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sv: För att byta nuvarande användarlösenord, ange det nya lösenordet i båda fälten.

en: Provide a password for the new account in both fields.
sv: Ange ett lösenord för det nya kontot i båda fälten.

en: Broken
sv: Trasig

en: - All -
sv: - Alla -

en: Date and time
sv: Datum och tid

en: Unlock
sv: Lås upp

en: - Choose -
sv: - Välj -

en: Secret
sv: Hemlighet

en: - All fields -
sv: - Alla fält -

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number

en: Shown
sv: Visade

en: Third party settings
sv: Tredjepartsinställningar

en: Formatted text
sv: Formaterad text

en: Boolean value
sv: Booleskt värde

en: Integer value
sv: Värde för heltal

en: Text value
sv: Textvärde

en: Float value
sv: Flyttalsvärde

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
sv: Flera specialtecken är tillåtna, inklusive mellanslag, punkt (.), bindestreck (-), apostrof ('), understreck (_) och @-tecknet.
