Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Submit
ro: Trimite

en: Remove
ro: Elimină

en: Roles
ro: Roluri

en: Default Value
ro: valoare implicită

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Token
ro: Simbol

en: About
ro: Despre

en: Show for the listed pages
ro: Afișați pentru paginile enumerate

en: Hide for the listed pages
ro: Ascundeți pentru paginile enumerate
