Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Submit
ar: إضافة

en: Remove
ar: حذف

en: Roles
ar: الأدوار

en: About
ar: حول
