Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Submit
be: Захаваць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Roles
be: Ролі

en: About
be: Аб
