Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Submit
da: Indsend

en: Remove
da: Fjern

en: Roles
da: Roller

en: Token
da: Symbol

en: About
da: Om

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider
