Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Submit
fi: Lähetä

en: Remove
fi: Poista

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Token
fi: Muuttuja

en: About
fi: Tietoja

en: Tracking scope
fi: Jäljitystapa

en: Show for the listed pages
fi: Näytä listatuilla sivuilla

en: Hide for the listed pages
fi: Piilota listatuilta sivuilta
