Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Remove
fr: Retirer

en: autocomplete
fr: autocomplétion

en: Roles
fr: Rôles

en: Default Value
fr: Valeur par défaut

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Token
fr: Jeton (token)

en: About
fr: À propos

en: API Settings
fr: Paramètres de l'API

en: Tracking scope
fr: Portée du suivi

en: Show for the listed pages
fr: Afficher pour les pages listées

en: Hide for the listed pages
fr: Masquer pour les pages listées

en: Submission Value
fr: Valeur de soumission
