Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Submit
gl: Enviar

en: Remove
gl: Quitar

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Token
gl: Símbolos

en: About
gl: Información
