Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: About
gu: વિશે
