Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Submit
id: Kirim

en: Remove
id: Hapus

en: Roles
id: Peran

en: About
id: Tentang

en: Show for the listed pages
id: Tampilkan untuk halaman yang tercantum

en: Hide for the listed pages
id: Sembunyikan untuk halaman yang tercantum
