Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Submit
is: Vista

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Roles
is: Hlutverk

en: About
is: Um
