Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Submit
it: Invia

en: Remove
it: Elimina

en: Roles
it: Ruoli

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: About
it: Informazioni

en: Tracking scope
it: Perimetro del tracciamento

en: Show for the listed pages
it: Mostra nelle pagine elencate

en: Hide for the listed pages
it: Nascondi nelle pagine elencate
