Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Submit
ja: 送信

en: Remove
ja: 削除

en: Roles
ja: 役割

en: Default Value
ja: デフォルト値

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Token
ja: トークン

en: About
ja: アバウト

en: Cookie
ja: クッキー

en: Tracking scope
ja: トラッキングスコープ

en: Show for the listed pages
ja: 一覧にあるページで表示

en: Hide for the listed pages
ja: 一覧にあるページで非表示
