Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
