Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: About
ku: دەربارە
