Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Submit
lt: Siųsti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Roles
lt: Rolės

en: About
lt: Apie

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
