Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Submit
nl: Indienen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Roles
nl: Rollen

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: About
nl: Over

en: API Settings
nl: API-instellingen

en: Tracking scope
nl: Tracking-bereik

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's
