Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Remove
pl: Usuń

en: Roles
pl: Role

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Token
pl: Wzorzec

en: About
pl: O stronie

en: Cookie
pl: Ciasteczko

en: Tracking scope
pl: Zakres śledzenia

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach
