Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Submit
fa: ثبت

en: Remove
fa: حذف

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Token
fa: توکن

en: About
fa: درباره
