Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Submit
pt: Enviar

en: Remove
pt: Remover

en: autocomplete
pt: autocompletar

en: Roles
pt: Papéis

en: Default Value
pt: Valor padrão

en: General Settings
pt: Configurações Gerais

en: About
pt: Sobre

en: Tracking scope
pt: Escopo de tracking

en: Show for the listed pages
pt: Exibir para as páginas listadas

en: Hide for the listed pages
pt: Ocultar para as páginas listadas
