Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Submit
sk: Odoslať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: About
sk: Informácie o

en: API Settings
sk: Nastavenia API
