Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Submit
sv: Skicka

en: Remove
sv: Ta bort

en: Roles
sv: Roller

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: About
sv: Om

en: API Settings
sv: API-inställningar

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna
