Pardot Integration (2.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: About
ta: பற்றி
