Parliament Protect (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: No
am: እምቢ

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል
