Parliament Protect (1.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: No
bn: না

en: Message
bn: বার্তা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান
